Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
PDF Drukuj Email

Na jakim etapie budowy można założyć instalację?

Najkorzystniej instalację moża wykonać przed zainstalowaniem instalacji hydraulicznej, kiedy dom jest w stanie surowym zamknietym.

Jak działa system centralnego odkurzania?:

Centralny odkurzacz to instalacja, którą ukrywa się w ścianach domu. Na jej końcu znajduje się jednostka centralna, a na drugim gniazdo, do którego podłącza się wąż ssący. Brud i kurz wciągany wężem jest usuwany z pomieszczeń zamontowanymi w ścianach rurami. Większe drobinki zatrzymywane są w pojemniku odkurzacza, natomiast drobnoustroje i powietrze wyrzucane są na zewnątrz budynku. Każdy użutkownik ma do dyspozycji ma wąż ssący wraz ze szczotkami, który wkłada do gniazda. W ten sposób odbywa się uruchamianie systemu i sprzątanie.

Czy można zrobic instalacje w domu już zamieszkałym?:

Jest możliwość wykonania instalacji centralnego odkurzania już w domu zamkniętym/zamieszkałym.

Dlaczego odkurzacz centralny?

- cisza w domu; jednostka ssaca jest zainstalowana w piwnicy, dlatego osoby przebywające w domu podczas odkurzania nie są narazone na halas, - czyste powietrze w domu i na zewnatrz, system zupełnie eliminuje z pomieszczeń brud, bakterie i mikrocząsteczki kurzu zawierające roztocza. Kurz jest zasysany do jednostki centralnej, gdzie następuje przefiltorwanie i usunięcie już oczyszczonego powietrza na zewnątrz budynku. Dom pozostaje czysty. - komfort użytkowania: korzystamy z lekkiego węża który dociera do każdego miejsca, bez dzwigania za sobą odkurzacza, bądz wymiany worków, moc odkurzacza ciągle pozostaje taka sama.

Jak często trzeba wymieniać filtr w jednostce centralnej?

Filr nie wymienia się samodzielnie, co jakiś czas można go wytrzepać. Po kilku lub kilkunastu latach uzytkowania można go wymienić kontaktując się z przedstawicielem firmy

Czy można odkurzaczem czyścic kominek?

tak, odkurzacz moze byc uzywany do czyszczenia kominka oraz wody ale tylko wtedy kiedy nasz odkurzacz posiada podwójny filtr

Gdzie najlepiej zamontować gniazda ssace?

Najlepiej zamontować je na korytarzu tak aby można było obsłużyć jak najwieksza powierzchnie, jeśli nie jest to możliwe gniazdo można zainstalowac w pokojach.

Jak wybrac model odkurzacza?

Wybór jednostki zależy od powierzchni jaką będziemy sprzatać. Moc jednostki centralnej zależy od długości instalacji i ilości gniazd ssących.

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 stycznia 2012 10:44
 
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

pozycjonowanie

Check google pagerank for beam-warszawa.pl